Автор 08:09 Війна

У Франції завершилась Паралімпіада-2024: Україна взяла десятки нагород

Паралімпійські ігри в Парижі збірна України завершила з 82 нагородами! Цьогоріч Україна представила рекордну кількість атлетів – 140 спортсменів змагались змагалися у 17 видах спорту.

Україна посіла сьоме місце в медальному заліку та стала п’ятою за кількістю виграних нагород. Всього українці завоювали 82 медалі: 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові.

З таким числом нагород українці випередили господарів турніру – збірну Франції, в якої 75 нагород. Збірна Німеччини посіла 11-те місце, здобувши 49 медалей, з яких 10 золотих, 14 срібних і 25 бронзових.

Перше місце в командному заліку посіла збірна Китаю з 220 нагородами, з яких 94 – «золото». КНР з великим відривом обійшла збірну Великобританії, яка виборола 124 медалі.